Lesamájová veličenstva

Letošní ročník Lesamáje se uskuteční jak jinak než v Dejvickém kampuse. Vyvrcholí 3. května 2023! A jako každoročně je i letos Lesamáj spjat s volbou Veličenstev Lesamáje!

A kdo se pak tímto titulem bude moci po jeho/jejím zvolením pyšnit? Veličenstvo je panovnický titul příslušící vládcům institucí Dejvického kampusu. Její/jeho Veličenstvo je voleno na studentské oslavě jara, Lesamáj, technicky Dejvickém majálesu.

A koho bychom rádi otitulovali letos?

Aktivního člověka, který nejen že se zapojuje do nejrůznějších aktivit či je sám organizuje, ale je dokonce ku prospěchu druhým. Může to být člověk, který například i skvěle reprezentuje svou instituci ve vědě, sportu, kultuře či v jiných odvětvích. Nebo se angažuje v charitativních a dobrovolnických činnostech. Zkrátka člověka, který je dlouhodobě přínosný pro společnost. Rádi bychom tak vyjádřili podporu a představili činnost celé sféře studentů a zaměstnanců z Dejvického kampusu.

Z nominovaných bude vybrán užší výběr kandidátů za každou instituci. Tito kandidáti budou představeni v rámci kampaně Lesamáje. Následně bude probíhat anketa, kdy bude zvoleno Veličenstvo Lesamáje pro každou zapojenou instituci.

Korunovace bude probíhat na samotném Lesamáji 3.května 2023.

Víš o někom, kdo si zaslouží být nominován? Víš o někom, kdo je tu pro druhé? Máš spolužáka/ spolužačku, které obdivuješ a jsou ti inspirací? Znáš někoho, kdo je hoden titulu Veličenstvo Lesamáje 2023?

Nominuj!!!

Nominační formulář

Kontakt na nominujícího

Koho a proč nominuješ?

Co víš o jeho studiu?

Prosím dej nám alespoň jeden kontakt, ať se můžeme spojit a nominaci vyřídit

Rozhovory s veličenstvy 2022