Lesamájová veličenstva

Za každou instituci, která v kampusu sídlí, korunujeme jednoho studenta veličenstvem. Může to být člověk aktivní, který se zapojuje do nejrůznějších aktivit, pomáhá je organizovat a nebo je sám iniciuje, někdo, kdo se angažuje v charitativních a dobrovolnických činnostech, kdo reprezentuje svoji školu ve sportu nebo ve volném čase tvoří umění. Ale také člověk, který se nikdy nezdráhá poskytnout pomocnou ruku a dá se na něj s čímkoli obrátit, kdo nás inspiruje v každodenním životě. Kdo nás motivuje, nabíjí energií a je pro cokoliv. Veličenstva jsou lidé, kteří pomáhají stmelit naší dejvickou komunitu, ti, díky kterým není náš kampus jen místem studia a zkoušek, ale i života, zábavy a setkávání.

Přišel Ti někdo takový na mysl? Nominuj ho na veličenstvo! Řekneš tak své pomyslné „díky“ za jeho činnost a zároveň nám tím umožníš veřejně ocenit práci těch, kteří by jinak zůstali v pozadí.

Z užšího výběru kandidátů si pak sami studenti zvolí svá veličenstva, která budou následně korunována v den Lesamáje, 30.  dubna 2024.

Korunovace bude probíhat na samotném Lesamáji 30.dubna 2024.

Nominuj!!!

Nominační formulář

Kontakt na nominujícího

Koho a proč nominuješ?

Co víš o jeho studiu?

Prosím dej nám alespoň jeden kontakt, ať se můžeme spojit a nominaci vyřídit

Rozhovory s veličenstvy 2022